BOS Magyarország Bt. (BOS AUTOMOTIVE PRODUCTS MAGYARORSZÁG BT.)
  • A BOS német, családi tulajdonú, nemzetközi autóipari vállalatcsoport, mely több mint 100 éves múltra tekint vissza.

    Magyarországi telephelyeinken – Mosonszolnokon és Győrladaméron – árnyékoló rendszereket és csomagtér elválasztó elemeket tervezünk és gyártunk közel 2000 munkavállalóval. Technológiánkkal és termékeinkkel világszerte piacvezetők vagyunk. Cégcsoportunk az autóipari beszállítók üzletágának egyik mozgatórugója.

  • Munkatársat keresünk

    Gépkezelő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • habosító gép kezelése
      • alkatrészek, üvegpanelek gépbe helyezése
      • szerszámok tisztán tartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • gépkezelésben szerzett tapasztalat
      • 3 műszak vállalása (Augusztus 31-ig 32 órában)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • középfokú végzettség
      • PLC ismeretek

    Amit kínálunk:

      • hosszútávú munkalehetőség
      • próbaidő alatt 1260 Ft/óra, próbaidő után 1455 Ft/óra alapbér
      • alapbéren felüli juttatások (műszakpótlék, teljesítménybónusz, jelenléti bónusz, cafeteria)
      • munkába járás támogatása céges buszjárattal

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Gépkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    9245 Mosonszolnok, Szabadság út

    Jelentkezéshez kérem küldje el nekünk önéletrajzát.