BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Naperőműves kivitelezéseink közötti gép, anyag mozgatás tehergépkocsival
  • Építkezéseinken szállítási és rakodási feladatok, földmunka végzés
  • Menetlevél, fuvardokumentumok és járműkészletek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nehézgépkezelői papír
  • Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány
  • Gépjárművezetői Kártya (digitális tachográf kártya)
  • "C" kategóriás járművezetői engedély
  • Önállóság és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, S

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Országszerte
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával: