BACHL Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Gépkezelő

A BACHL cégcsoport tevékenységi köre az építőanyagok, szigetelőanyagok, fóliák, szerkezeti elemek és műpalák előállításától, a tervezésen ill. magas- és mélyépítésen át a kulcsrakész kivitelezésig terjed. Cégünk Magyarországon PUR, EPS hőszigetelő anyagok és PE fólia gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

Általános gépkezelői feladatok mellett PUR vagy EPS gyártó gépek üzemeltetése, tisztán tartása, karbantartás segítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum alapfokú iskolai végzettség
  • rugalmasság, megbízhatóság, felelősségteljes, elkötelezett személyiség
  • több műszakos és/ vagy folyamatos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • lakatos vagy villanyszerelő végzettség
  • EPS vagy PUR gyártás területén szerzett gyakorlat
  • targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
  • gépkezelői, gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkába járás támogatása 100%- ban (gépkocsival 15 Ft/km)
  • preferált szakképzettség után járó bérpótlék
  • jelenléti pótlék
  • előrelépési lehetőség
  • nyelvtanfolyamok, szakmai képzések
  • lakhatás és hazautazás támogatása
  • pontosan, időben történő bérfizetés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

5091 Tószeg, Parkoló tér 1.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű Szakmai önéletrajzát.