Ügyfelünk sárszentmihályi központjába

GÉPKEZELŐKET

keresünk!

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

  • Minimum alapfokú végzettséggel rendelkezel
  • Jó a fizikai állóképességed
  • Kötelességtudó, lojális és megbízható vagy
  • Precizitás és igényesség jellemez
  • Vállalod a többműszakos munkarendet

Feladataid lesznek:

  • Nyomdázó,-tekercselő,-színkeverő gépek beállítása és kezelése
  • Fólia – konfekcionálás, vakolat színkeverés
  • Csomagolás biztosítása, kiszerelés, raklapozás

Ajánlatunk:

  • Versenyképes alapbér
  • 30%-os műszakpótlék a 18:00-06:00 közötti időtartamban ledolgozott munkaórákra
  • 15,-Ft/km útiköltségtérítés vagy 86%-os bérlettérítés
  • Havi teljesítmény/mozgóbér
  • Jelenléti-és belépési bónusz
  • Cafeteria rendszer (széleskörű választási lehetőséggel)
  • Éves teljesítményhez kapcsolódó egyéb kifizetések

Egyéb információk:

  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Kiszámítható munkaidő beosztás (hétfőtől-péntekig)
  • Munkaruha és munkavédelmi bakancs

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sárszentmihály

Ha fontos számodra, hogy munkádat megbecsüljék és szeretnéd a hétvégéket a családoddal tölteni, akkor jelentkezz még ma!

Önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheted el nekünk!