Az Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

    • a gyártási terv megfelelő minőségben és időben történő végrehajtása;
    • a gépek folyamatos ellátása megfelelő alapanyaggal;
    • soron következő termékek előkészítése;
    • a termelést akadályozó problémék jelentése;
    • gépek, berendezések és folyamatok periodikus ellenőrzése;
    • gép által végzett műveletsor felügyelete.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • középfokú végzettséged van;
    • műszaki beállítottságú vagy;
    • pontosan, precízen és megbízhatóan végzed a munkád;
    • tudod vállalni a folyamatos munkarendet;
    • alap angol nyelvtudással rendelkezel.

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelmet;
    • cafetériát kapsz;
    • modern munkakörülmények között dolgozhatsz.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2750 Nagykőrös

A jelentkezés gombra kattintás után kérem csatolja életrajzát.