Global Green Europe Kft.
korábban Puszta Konzerv Kft.

Gépkezelő / adatrögzítő munkatársat

keres.

    Szükségünk van egy rugalmas kolleginára / kollégára, aki átlátja a csomagolási folyamatot és a fizikai munka szellemi részét végzi. Gépet kezel és dokumentálja a csomagolási adatokat. Három műszakban történik a munkavégzés.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ FELADATOK:

  • Az automata csomagolóvonal kezelése, felügyelete,
  • A termék váltásoknál a szükséges átállások ellenőrzése, segítség nyújtás a műszakvezetőnek és a beállítónak,
  • Minimális dokumentációk kitöltése, vezetése,
  • Együttműködik a kollégákkal és a munkát összhangban végzi a kollégákkal.
  • Az esetleges kézi csomagolás összerakása, (nem nehéz tárgyak emelgetése!)

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés,
  • Csapatban együttműködő ugyanakkor önálló munkavégzésre is képes hozzáállás,

    PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat,

Amit kínálunk:

  • Bejelentett biztos munkahely + versenyképes jövedelem + cafetéria.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Balmazújváros

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen:

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

4060 Balmazújváros – Telekföld 0143/24, Tel: 06 52 377 355.