A KITE Zrt. - Magyarország piacvezető mezőgazdasági cége - pályázatot hirdet

Gépkereskedelmi ügyviteli előadó

munkakör betöltésére

    Győrszemerén található géptelepére
    Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladata:

  • gépszerződések előkészítése a kereskedő kollégák részére,
  • kapcsolattartás a cég hitelirodájával és partnereivel,
  • a megkötött szerződések rögzítése, menedzselése,
  • az ügyviteli csoportvezető munkájának előkészítése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • szervezőkészség, terhelhetőség,
  • precizitás, pontosság, csapatszellem.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség,
  • angol nyelvtudás,
  • műszaki affinitás

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • alapbéren felüli teljesítménytől függő extra jövedelem,
  • cafeteria-rendszer,
  • hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

.Győrszemere

Fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.