Pest megyei higéniai termékekkel foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk

Gépkarbantartókat

Milyen feladatokra számíthatsz ha csatlakozol a vállalathoz?

  • Modern, automatizált gyártosori gépek mechanikai karbantartásáért, felügyeletéért, folyamatos alapanyag ellátásáért leszel felelős
  • A te feladatod lesz ha bármilyen mechanikai hiba felmerül akkor azt feltárd és elhárítsd
  • Átálásokban fogsz közreműködni
  • A legyártott termékek ellenőrzésében veszel részt

Amivel szeretnénk, hogy rendelkezz,

  • Bámilyen műszaki végzettség, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki érzék, fogékonyság
  • A műszaki megoldásokat keresd
  • Folyamatos szakmai fejlődés fontos legyen számodra
  • Több műszakos munkarendet tudd vállalni

Miért érdemes csatlakozni a vállalathoz?

  • Higénikus munkakörnyezet, modern géppark
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, előre lépési lehetőség
  • Széles körű juttatási csomag
  • 13. havi bérezés
  • Cafetéria
  • Támogatjuk a bejárásod, céges buszjárattal vagy üzemanyag hozzájárulással
  • Munkahelyi étkezés támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezni önéletrajzzal lehet.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

Csömör