A Scitec Nutrition üzletágában nemzetközi szinten meghatározó, folyamatosan fejlődő nagyvállalat.
Dunakeszire keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKARBANTARTÓ

Feladatok:

  • Élelmiszeripari gyártósori berendezések beállítása, javítása, hibaelhárítása.
  • Pneumatikus és/vagy elektromos karbantartások elvégzése.
  • Az ütemezett karbantartási munkafolyamatok elvégzése.
  • Karbantartási dokumentációk kezelése.
  • Kapcsolattartás a termeléssel.
  • SAP raktárkezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú középfokú műszaki végzettség (Mechanikus vagy Elektromos).
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Nagyfokú önállóság.
  • Felhasználói szintű számtógépes ismeretek.
  • Több műszakos munkarend vállalása.
  • Időszakos túlórák vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Élelmiszer vagy gyógyszergyártás területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Pneumatikus rendszerismeretek.
  • PLC-ismeretek.
  • Eszterga és marógépek területén szerzett szakmai tapasztalat.
  • Villamos berendezés szerelési szakvizsga.
  • B-kategóriás jogosítvány.

Egyéb információ az állásról:

  • Ingyenes dolgozói buszjáratot biztosítunk
  • Vác, Fót, Dunakeszi, Újpest viszonylatban.
  • Munkaidő: napi 8 óra, 3 műszakos munkarendben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi Csörsz árok köz 2.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével. A levél tárgyában a munkaköri elnevezést szükséges feltüntetni.

A jelentkezés elküldésével az érintett hozzájárul ahhoz, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatait a Scitec Kft. kezelje. Az Adatvédelmi Tájékoztatónk weboldalunkon érhető el.