Cégünk 15 éves piaci múlttal rendelkezik. Dinamikusan fejlődő tevékenységéhez

Gépkarbantartó

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Partnereink, hűtőkenőanyagot felhasználó cégek látogatása (elsősorban forgácsoló cégek), és forgalmazott termékeink karbantartása, szervizelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Agilis, kitartó munkavégzés,
  • Szakmai affinitás.
  • rátermettség
  • önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Általános gépipari ismeretek, tapasztalatok.
  • Hűtőkenő anyagokkal, vagy folyadékokkal szerzett ismeret / tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés (fix+mozgó), cégautó, mobil.
  • Fiatalos, dinamikus, csapatszellemben működő cég.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.