Gépkarbantartó

Hirdetés szövege:

    A FÉMALK Zrt. 30 e meghatározó autóipari vállalat. Alaptevékenységünk nyomásos aluminium öntvények előállítása.

    Dunavarsányi telephelyünkre azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe keressük kollégánkat:

    Feladatok:

    • Hidraulikus- Pneumatikus gyártógépek napi szintű gépészeti karbantartása
    • Megelőző karbantartás (TMK), meghibásodáskor a gépek szerelése
    • Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása
    • Műszaki rajzolvasás

    • A munkakörhöz kapcsolódó dokumentáció elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Műszaki végzettség VAGY gépek szerelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
    • Hidraulikus és Pneumatikus ismeretek
    • Rugalmasság, csapatban való együttműködés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Termelési környezetben/autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Cafetéria
    • Mozgóbér
    • Téli és nyári jutalom: másfél havi fizetés
    • Munkába járás támogatása
    • Hazautazás támogatása
    • Munkásszálló biztosítása
    • Céges albérlet
    • Üdülési támogatás
    • Délelőtti/éjszakai műszakban szendvics
    • Jégkrém nyáron :)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2336 Dunavarsány

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!