Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

Gépkarbantartó

munkatársat keres, teljes munkaidőben.

Milyen feladatok várnak rád:

  • Élelmiszeripari gyártósori berendezések beállítása, javítása, hibaelhárítása
  • Pneumatikus karbantartások elvégzése
  • Az ütemezett karbantartási munkafolyamatok elvégzése
  • Karbantartási dokumentációk kezelése
  • Kapcsolattartás a termeléssel
  • IFS raktárkezelés

Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbiaknak:

  • Szakirányú középfokú műszaki végzettség (elektromos)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság
  • Felhasználói szintű számtógépes ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Időszakos túlórák vállalása
  • Élelmiszer vagy gyógyszergyártás területen szerzett
  • szakmai tapasztalat előny
  • Pneumatikus rendszerismeretek (előny)
  • PLC-ismeretek (előny)
  • Erősáramú villanyszerelő végzettség (előny)
  • B-kategóriás jogosítvány (előny)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Vidám és támogató csapatban dolgozhatsz, ahol meghallgatják és támogatják az új ötleteket
  • Fejlődési és továbblépési lehetőséget kínálunk
  • Versenyképes fizetést és dolgozói kedvezményt, valamint modern, fiatalos munkakörnyezetet biztosítunk
  • Ingyenes dolgozói buszjárat

Munkavégzés helye: Dunakeszi, Déli Ipari Park

Munkaidő: Hétfőtől péntekig három műszakos műszakrend, 8 óra

Dolgozói buszjáratokat biztosítunk

Az alábbi településeken keresztül:
Törtel – Cegléd – Budapest - Dunakeszi, Rétság – Vác - Dunakeszi,
Mogyoród - Fót – Dunakeszi, Budapest - Dunakeszi útvonalakon

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes csapatának munkatársa lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM" linkre kattintva, egy rövid kérdőív kitöltésével, magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal, valamint nettó bérigényed megjelölésével!