Az Országos Bírósági Hivatal (a továbbiakban: OBH) több mint 11.000 főt foglalkoztató bírósági szervezet központi igazgatási szerve. Az OBH elnökének feladatkörét a bíróságok szervezetésről és igazgatásáról szóló 2011. évi CLXI. törvény határozza meg, mely felhatalmazás alapján ellátja a bíróságok igazgatásának közonti feladatait, a költségvetési törvény bíróságokról szóló fejezete tekintetében a fejezet irányító hatásköreit, és felügyeletet gyakorol az ítélőtáblák és a törvényszékek elnökeinek igazgatási tevékenysége felett.

Az ország egész területét érintő fenti tevékenység logisztikai feladatainak ellátása
érdekében az OBH

Gépjárművezető

(igazságügyi alkalmazott, fizikai dolgozó)
munkakör betöltésére munkatársat keres
a Műszaki Főosztály Gondnoksági és Gépjármű Üzemeltetési Osztályára.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő,
  • stabil munkahely,
  • excluzív környezet,
  • irodai pihenőhelyiség biztosítása,
  • évente a teljesítményértékelés alapján emelhető jövedelem.

Főbb feladatok:

  • Az OBH – elsősorban - személyszállítási igényeinek teljesítése (bírák, igazságügyi alkalmazottak), valamint egyéb futó gépkocsivezetői feladatok végzése;
  • a gondjaira bízott gépjármű/gépjárművek műszaki állapotának folyamatos felügyelete, gondos üzemeltetése;
  • kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása;
  • kisebb számú, méretű és súlyú küldemények önálló kézbesítése.

A kinevezéshez szükséges feltételek:

  • cselekvőképesség,
  • általános iskolai végzettség,
  • hivatásos, B kategóriás gépjárművezetésre jogosító érvényes okmány,
  • PÁV.II. pályaalkalmasság igazolása,
  • hatósági erkölcsi bizonyítvány a büntetlen előélet igazolására [Iasz. 11. § (4) bek.].

Elvárt szakmai kompetenciák:

  • legalább 5 éves balesetmentes vezetési gyakorlat,
  • hasonló állásban szerzett min. 5 éves munkatapasztalat,
  • helyismereti jártasság a főváros és az ország egész területén.

Előnyt jelent:

  • középfokú iskolai végzettség, szakképesítés,
  • szakmai referencia.

Egyéni elvárások:

  • hivatalhoz méltó megjelenés,
  • jó szóbeli kommunikáció,
  • udvariasság,
  • pontosság,
  • megbízhatóság,
  • rugalmasság.

Egyéb információ az állásról:

    A jelentkezéshez csatolni kell:
    Részletes fényképes szakmai önéletrajzot, amely tartalmazza iskolai végzettségét, valamint az eddigi munkaviszonyai, szolgálati és egyéb jogviszonyai pontos megnevezését, időtartamát (év, hó, nap), továbbá bérigényét.

    Bérezés: az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyáról szóló 1997. évi LXVIII. törvény értelmében a Munka Törvénykönyve alapján, megállapodás szerint.

    Jelentkezési határidő: 2019. március 12.

    Alkalmazási forma: A kiválasztott munkatárssal az Országos Bírósági Hivatal - próbaidő egyidejű kikötése mellett - határozott időre szóló kinevezéssel igazságügyi alkalmazotti szolgálati jogviszonyt létesít, amely kölcsönös megfelelés esetén határozatlan időre módosítható.

    Munkarend:
    Készenléti jellegű, napi 10 órás munkaidő alapulvételével havi munkaidőkeretben.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1055 Szalay utca 16.

Jelentkezési határidő:

2019. 03. 12.

Elektronikus úton a "Jelentkezem" gombon keresztül. Kérjük az e-mail tárgyában a következőt feltüntetni: „gépjárművezető”.