Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni? Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.

Munkatársat keresünk

GÉPJÁRMŰVEZETŐ

Pozícióba

FELADATOK

A postai gépjármű rendeltetési helyre történő vezetése, a szállítandó postai küldemények károsodásmentes szállítása; a küldemények átadása, illetve átvétele.

ELVÁRÁSOK

  • C kategóriás jogosítvány, mely esetén:
  • Minimum PÁV III.
  • Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány
  • Digitális Tachográf Kártya
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • 8 általános iskolai végzettség

A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ ELŐNY

  • Emelőgép kezelői képzés (OKJ: 4213)

AMIT KÍNÁLUNK

A munkavégzés helye:

3392 Füzesabony, Dormándi út 2895/35 hrsz

Napi munkaidő: Többműszakos

A munkakör azonnal betölthető.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3392 Füzesabony Dormándi út 2895/35 hrsz

Részletes fényképes szakmai önéletrajzod, fizetési igényed a Jelentkezem gombra kattintva a LOG-8/2021 referencia számra hivatkozva, vagy az Operációs HR Partner Csoport, Budapest 1540 levélcímre küldheted el.