Magyar Posta Zrt.
Munkatársat keresünk

Gépjárművezető

pozícióba.

Feladatok:

    A gépjármű rendeltetési helyre történő vezetése, a szállítandó postai küldemények károsodásmentes szállítása; a küldemények átadása, illetve átvétele.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Iskolai végzettség: 8 általános

    B kategóriás jogosítvány
    Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    „C” kategóriás jogosítvány előnyt jelent, mely esetén:

    • min. PÁV III.
    • GKI
    • Digitális Tachográf Kártya

    Érvényes emelőgép kezelői képzés

Amit kínálunk:

    A munkavégzés helye: Budapest, Esztergom, Dunaújváros, Szentendre és Budaörs

    A munkakör azonnal betölthető.

    Érdeklődés: Telefonszám: 06-30-772-9769 (H-Cs: 09:00 – 16:00-ig, P: 09:00 – 15:00-ig)

    Levélcím: HR Üzleti Partner Központ, Budapest 1540

    Részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Jelentkezem gombra kattintva küldheti el a LOG-36/2019 referencia számra hivatkozva

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1149 Budapest, Egressy út 35-51.