KITAX Kft.

Gépjárművezető

Hirdetés szövege:

    Pozíció leírás:
    Kistehergépkocsi vezetése, áruk szállítása belföldi útvonalakon.
    Feladatok:
    - Áruszállítás adott földrajzi régióban
    - Kiszállítandó áru komissiózása a raktárban
    Elvárások:
    - középfokú iskolai végzettség
    - minimum „B” kategóriás jogosítvány
    - gyalogkíséretű targoncás jogosítvány
    - empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
    - precizitás, pontos munkavégzés
    - jó szervezőkészség
    - terhelhetőség
    Előny:
    - hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    - lakhely: Mosonmagyaróvár és vonzáskörzete

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár, Gabonarakpart

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.