Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Szeretnél a legújabb autókkal dolgozni, amik még meg sem jelentek a piacon? Szeretnél nap, mint nap új, addig nem ismert kihívásokkal találkozni? A legjobbak között szeretnél dolgozni? Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? Lojális vagy, és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Gépjárművezető járműtesztelés területen

(Teherautó)

Zalaegerszeg

Feladatok:

  • Fejlesztési autók tesztelése közúton, tesztpályán
  • Mérési feladatok végrehajtása a projekt és ügyfél előírásainak megfelelően
  • Mérési adatok és tesztek dokumentálása
  • Gépjárművek vezetése többműszakos munkarendben
  • Bekapcsolódás a fejlesztési folyamatokba, mérnökök munkájának támogatása

Ha mindehhez:

  • Van B, C, E kategóriás jogosítványod és többéves teherautó vezetési tapasztalatod
  • Tudod vállalni, hogy külföldön végezz munkát
  • Előny, ha van hivatásos jogosítványod, valamint D kategóriás jogosítványod
  • Előny, ha van autószerelői tapasztalatod
  • Megbízhatóan kezeled az MS Office programokat
  • Érdeklődsz a járműtechnika iránt
  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudásod van
  • Felelősségteljes személyiség vagy, precízen és lelkiismeretesen végzed a munkádat
  • Szeretsz csapatban dolgozni

akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Amit kínálunk:

  • AVL CAFI béren kívüli juttatás
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás
  • Munkába járás költségtérítése

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, várjuk a jelentkezésedet!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő