Eky-Light Kft.
  • Cégünk Europába (azon belül főként Skandináviába, Angliába és a Benelux államokba) vállal részrakományos fuvarokat. Fiatal jól felszerelt Scania és DAF kamionokkal.
    Füst mentes, tisztán tartott autókkal dolgozunk, 10 napos váltásban.

  • Munkatársat keresünk

    Gépjárművezető

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Belföldi/nemzetközi gépjárművezetőt keresünk elsősorban Angliai viszonylatra.

      Nemzetközi járataink hetente két alkalommal indulnak: Angliába, Skandináviába és a Benelux államokba.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - érvényes GKI kártya
      - Jogosítvány B, C+E
      - PÁV
      - ADR ha van
      - Tachográf Kártya
      - hatósági bizonyítvány
      - 1-2 év tapasztalat/pályakezdő

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      - Hosszútávú munka
      - korrekt bérezés
      - megbeszélt beosztás
      - rövid (10 napos) európai körök

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, szakmai tréningek

    Kérem csatolja önéletrajzát.