Szeretnél Te is az ország legdinamikusabban fejlődő logisztikai vállalatának sikeréhez hozzájárulni? A BHS Trans Kft. növekedésének alap köve munkatársaik szakértelme és elhivatottsága.

Itt a lehetőség!

A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját az alábbi pozícióra budapesti munkavégzéssel:

GÉPJÁRMŰVEZETŐ B kategóriás (Budapest)

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Kimagasló fizetés, pontos, korrekt elszámolás
  • Modern, folyamatosan szervízelt, kiváló állapotú járműpark
  • Barátságos csapat

Főbb feladatok:

  • Kisméretű áru szállítása
  • Túrák teljesítése
  • Gépkocsival kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz betöltéséhez szükséges:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, önálló, precíz személyiség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Több éves gépjárművezetői gyakorlat 3,5
  • Gépjárműveinkben a dohányzás nem megengedett

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PDA használatban szerzett tapasztalat
  • Csomagszállításban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

A fényképes önéletrajzokat a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.