ALPHA-VET KFT.

Gépjárművezető

Főbb feladatok, munkák:

    Magyarország piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. a Székesfehérvári telephelyére, belföldi áruszállítási, nappali munka végzésre, gépjárművezetői pozícióba keres "B" és/vagy C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársat állateledel és állatgyógyszer kiszállítási feladatkörbe.

    Feladatok:

    • belföldi/országos áruszállítás, kiadott fuvarterv alapján,

    • összekomissiózott termékek túrajárat szerinti gépjárműre felpakolása,

    • sérülésmentes kiszállítás,

    • túrajárat alapján a megadott címeken a küldemények lerakodása,

    • okmányok, technikai eszközök kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • B és/ vagy C kategóriás jogosítvány,
    • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
    • ügyfélorientált, türelmes, udvarias, segítőkész, empatikus gondolkodásmód.
    • Erkölcsi bizonyítvány.

    Előnyök, de nem elvárás:

    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Belföldi áruszállításban szerzett 3-5 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőséget, biztonságot,

    • önálló felelősségteljes munkakört,

    • fiatalos, lendületes, motivált csapat,

    • sokoldalú fejlődési lehetőség,

    • előrelépési lehetőség,

    • versenyképes javadalmazás.

    További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:
    1. Sportrendezvények
    2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
    3. Dolgozói bankszámla vezetés
    4. Modern konyhák
    5. Modern irodák
    6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
    7. Dolgozói tájékoztatás
    8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
    9. Nyaralási lehetőség
    10. Egészségmegőrzés
    11. Alapítványi segítség
    12. Céges családi nap

    Munkakezdés: kiválasztás után azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Homoksor

Egyéb juttatások:

céges üdülés, üdültetés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével.