A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN
MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
pályázatot hirdet

GÉPJÁRMŰSZERELŐ

munkakör betöltésére

FELADATOK:

  • 3,5 t feletti járművek javítása, karbantartása
  • járműdiagnosztika
  • járművek hatósági vizsgára való felkészítése
  • anyagszükséglet felmérése, előkészítése

AMIT KÉRÜNK:

  • szakirányú szakmunkás bizonyítvány (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • együttműködő készség, motiváció
  • megbízhatóság

ELŐNYT JELENT:

  • haszonjármű-javításban szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • „C” kategóriás vagy „C+E” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • munkabéredet évente fejlesztjük
  • bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  • kedvező munkaidő-beosztás, azonnali munkakezdés
  • stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések, karrierépítési lehetőség pályakezdők részére is
  • igény esetén munkásszálló biztosítása
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés a Társaság üdülőiben, mobiltelefon előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  • jó csapat, ingyenes társasági rendezvények, sportkör

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

1037 Budapest, Testvérhegyi út 10/a / 1211 Budapest, Szállító utca 2.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:
a „Jelentkezem” gombon keresztül vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637
Tárgy: „Gépjárműszerelő

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:
+36 30 277 7115