A Fővárosi Közterület-Fenntartó Zártkörűen
Működő Nonprofit Részvénytársaság
pályázatot hirdet

GÉPJÁRMŰSZERELŐ CSOPORTVEZETŐ

munkakör betöltésére

FELADATOK:

  • 3,5 t feletti járművek javításának koordinálása, munkaszervezés, visszaellenőrzés (gépjárműszerelő, lakatos, és autóvillamossági szerelő munkakörökre egyaránt)
  • 8-12 fős csoport irányítása
  • kimutatások készítése
  • kapcsolattartás más szervezeti egységekkel
  • az előírások szerinti bizonylati fegyelem betartása
  • anyagszükséglet felmérése, előkészítése
  • a műhely és a közvetlen munkaterület rendben- és tisztántartása

AMIT KÉRÜNK:

  • szakmunkás bizonyítvány vagy technikum (járműipari tevékenységgel kapcsolatos)
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz, hatékony, önálló munkavégzés
  • együttműködő képesség, motiváció
  • megbízhatóság
  • két műszakos munkarend vállalása

ELŐNYT JELENT:

  • erős fizikum, a nehezebb tárgyak emeléséhez
  • Oracle- és Libra-rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • évente fejlesztett munkabér
  • hazai nagyvállalat
  • kihívásokkal teli szakmai környezetben változatos feladatok egy stabil vállalatnál
  • teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben, mobiltelefon-előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  • jó csapat, ingyenes vállalati rendezvények, sportkör

KEZDÉS:

    A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1098 Budapest, Ecseri út 8-12

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:
Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637
Tárgy: „Gépjárműszerelő csoportvezető”