A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét. A Rack Autó Kft. a BMW márka egyik meghatározó, hivatalos márkakereskedője Magyarországon, két telephelyen Budaörsön és Székesfehérváron várja ügyfeleit.

Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk budaörsi márkakereskedésünkbe azonnali kezdéssel.

Gépjárműalkatrész értékesítő, raktáros

munkakörbe

Elvárások:

  • autóipari tapasztalat
  • autóalkatrész értékesítési, és raktározási gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol és /vagy német nyelvtudás
  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS office programok)
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • ügyfélcentrikus szemléletmód
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség

Feladatok

  • megrendelések folyamatos feldolgozása
  • kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevőkkel
  • készletgazdálkodás, raktárkészletek ellenőrzése stb.
  • könyvelési bizonylatok naprakész elkészítése

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.