Az ország legnagyobb Toyota és Lexus márkakereskedése

gépjármű mozgató sofőr

munkakörbe keres kollégát budapesti telephelyére.

Cégünk, a Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft. Halásztelken 1998-tól Toyota, 2002-től Budapesten Toyota és Lexus gépjárművek márkakereskedésével és szervizelésével foglalkozik.

Fő tevékenységi körünk, személy és kis haszonjárművek teljes körű karbantartása, karosszéria javítása, fényezése, műszaki vizsgáztatása.

Flotta partnerek gépjárműveinek kezelése.

2018-ban bővítettük a szerviz, 11 új állás került kialakításra, ezért személyzeti kapacitásnövelés szükséges.

Feladatok:

  • A szervizbe érkező autók telephelyen belüli mozgatása, a műhely, a parkoló és a mosó között
  • Napi 40-50 autó mozgatása
  • 18.000 m2-es telken elhelyezése

Elvárások:

  • Önállóság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörülmények, kiszámítható, hosszú távú munkahely.
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem.
  • Munkaidő: 7:00-16:00-ig és 09:00-18:00-ig heti váltásban.
  • Vagy: 07:00-18:00-ig heti 4 munkanap, 1 hétköznap szabadnap.
  • Munkabér bruttó 255-315.000 Ft.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI., Budaörsi út 185-195.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje fényképes, szakmai önéletrajzát  a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.