GÉPJÁRMŰ KÁRRENDEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

Szeretnénk, hogy érezd, számíthatsz ránk. Hiszünk benned, és adunk a véleményedre. Fontos nekünk a munkád. Itt igazán önmagad lehetsz, a kihívásokat pedig sikerrel veheted. Mert Groupamásként jó kezekben vagy! Több mint 30 éve a biztosítási piac meghatározó szereplője vagyunk, a multinacionális környezet mellett ugyanakkor megőriztük a családias hangulatot. Bár a világ folyamatosan változik körülöttünk, de a nehezebb pillanatokban is számíthatsz arra, hogy nálunk lesz egy Groupamás barátod, aki online segíti a beilleszkedésed és részt vehetsz otthonról egészségprogramunkban is.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod lesz a gépjármű kárrendezési csoport szakmai és operatív irányítása,
  • a kárügyintézői munkafolyamatok szervezése, ellenőrzése és
  • az időszakos teljesítményértékelések elvégzése, értekezletek lebonyolítása.
  • Számítunk Rád kimutatások, beosztások, munkaidő nyilvántartások elkészítésében,
  • a szervezeti egység érdekeltségi rendszerének kialakításában,
  • társterületekkel való kapcsolattartásban.

  • szakmai tapasztalattal bírsz gépjármű kárrendezési területen,
  • jól kommunikálsz és tudsz hatni másokra,
  • erősséged a csapatmunka,
  • fellépésed határozott és meggyőző,
  • meg van benned a szakmai alázat és hitelesség a munkatársak támogatására,
  • magabiztosan használod az MS Office programokat.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • dolgoztál már hasonló munkakörben,
  • van vezetői tapasztalatod.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk hasznos és érdekes munkát végezhetsz,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • versenyképes jövedelem és kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak (cafetéria, egészségbiztosítás, egészségpénztári hozzájárulás, nyugdíjbiztosítás).

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő
  • Bank, Biztosítás, Tőzsde vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.