Gépjármű karbantartó

Az MVM Csoport tagjaként az MVM XPert Zrt. gondoskodik arról, hogy a társaságcsoport partnerei kiváló minőségű műszaki szolgáltatásokat vehessenek igénybe alállomási és távvezetéki beruházásaik során. A vállalat fő tevékenységei közé tartozik a nagyfeszültségű távvezetékek létesítése és karbantartása, üzemzavar-elhárítás távvezeték-sérülések esetén, távvezetékek rekonstrukciója, szabványosítása, ideiglenes távvezetékoszlopok létesítése, optikai kábelhálózatok létesítése; valamint a nagy- és középfeszültségű alállomások zöldmezős, teljes körű kivitelezése.

Feladatok

  • Karbantartás
  • Gépjármű javítása
  • Gépjármű villamosság szerelés
  • Kisebb esetenkénti javítások elvégzése
  • Gépek kopó alkatrészének cseréje
  • Állag megóvás
  • Hidraulika rendszerek ellenőrzése
  • Hidraulika csövek cseréje

Amit kérünk

  • Autószerelő/autó villamosság szerelő/mezőgazdasági gépszerelő végzettség
  • Legalább 5 év szakmai gyakorlat
  • Jó helyzetfelismerő képesség
  • Megfelelő műszaki érzék
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • C, E kategóriás jogosítvány

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiemelkedő juttatási csomag:
  • Versenyképes alapfizetés + bónusz teljesítményértékelés alapján
  • Cafeteria
  • Egészségügyi szolgáltatások, nyugdíjpénztári és egészségpénztári támogatás
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, Vállalati sportkörök)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2061 Bicske, Akácfa út

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.