„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!„
Hovány Márton

6 világmárka. Több, mint negyed évszázados szakmai tapasztalat. Több, mint 60.000 elégedett ügyfél.

Ha úgy érzed, hogy valami újra, jobbra vágysz vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, az ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz Magyarország egyik legismertebb és legelismertebb autókereskedelmi cégcsoportjának kecskeméti telephelyére

gépjármű – értékesítői tanácsadó

munkakörbe.

Gépjármű – értékesítői tanácsadó

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése (új autó értékesítése)
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Ügyfél-elégedettség mérése
  • Használt gépjárművek beszámítása
  • Gépjármű - átadási dokumentációk kezelése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kimagasló kommunikációs képességed van szóban és írásban
  • Nyitott vagy a technológiai újdonságok elsajátítására
  • Rendelkezel műszaki beállítottsággal
  • Határozott és hiteles a fellépésed
  • Van B kategóriás jogosítványod és vezetési tapasztalatod
  • Ügyfél-centrikus magatartást tanúsítasz

Amit előnyben részesítünk:

  • Gépjármű-értékesítésben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Kecskeméti, vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk Neked:

  • Tanulási lehetőség a legjobb értékesítőktől
  • Vezetői támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Remek csapat
  • Stabil, perspektivikus munkahely
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Szent László krt. 79.

Ha a legjobb vagy, vagy szeretnél az lenni és ezért hajlandó vagy intenzíven fejlődni, jelentkezz hozzánk!