Az Auto-Box Autókereskedés Budapest egyik legnagyobb múltú autókereskedése.
A cég több mint 20 éve foglalkozik használt autó kereskedelemmel az Üllői úton. Fiatalos, versenyképes csapatunkba keressük leendő munkatársunk a következő munkakörben:

Gépjármű értékesítő

FŐBB FELADATOK:

  • használtautó értékesítés
  • tárgyalás ügyfelekkel
  • egyéb kereskedelmi feladatok

JELENTKEZZEN, HA ÖN:

  • határozott, tárgyalóképes személy
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik
  • kitűnő az üzleti érzéke
  • dinamikusan, lelkesen áll munkájához
  • nincs még értékesítési tapasztalata, de úgy érzi, hogy elég rátermett használtautó értékesítőnek
  • van értékesítési tapasztalata, és szeretne egy izgalmas, változatos munkaterületen elhelyezkedni
  • rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal

ELŐNYT JELENT:

  • értékesítési tapasztalat
  • gépjármű műszaki ismeret
  • kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  • ápolt, rendezett megjelenés

MIT KÍNÁLUNK ÖNNEK?

  • kimagasló fizetés
  • azonnali kezdési lehetőség
  • hosszú távú, biztos állás Budapest egyik legnagyobb múltú használtautó kereskedésében
  • jó hangulatú, barátságos munkatársak
  • igényes, modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • utazás támogatás
  • teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1185 Üllői út 738.

Fényképes önéltrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk.