A Hungarikum Autó/Budapest A Magyarországon újonnan üzembe helyezett, valósan keveset futott, használt autók kereskedése.

Gépjármű értékesítő

    Figyelem!
    Tapasztalat nem szükséges, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • kedvező alapfizetés + bónuszrendszer
  • fiatalos csapat, családias légkör
  • munkavégzéshez szükséges céges autó

Elvárások:

  • minimum középiskolai végzettség,( pénzügyi főiskola vagy hitelközvetítői „pszáf” vizsga előnyt jelent, de nem feltétel)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • fontos a jó kommunikációs készség, barátságos fellépés, sok türelem az ügyfelekhez
  • kiváló emberismeret, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Értékesítői feladatok:

  • értékesítés (gépjárművek bemutatása, tesztvezetés)
  • értékesítési asszisztencia (leasingkalkuláció, biztosításkötés, gépjármű hirdetések készítése)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1161 Dobó utca 1.

Összességében kellemes környezetben, nem fizikai, de változatos munkafeladatok várnak leendő kollégánkra. Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed jelentkezz az alábbi elérhetőségen, küldd el önéletrajzod s írj magadról pár sort.