Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Gépjármű értékesítő

    Cégünk magyar tulajdonú középvállalkozás, amely több mint 25 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Stabilitásunkat folyamatos fejlődésünknek, megújuló képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetjük. Napjainkban négy telephelyen öt márka képviseletét látjuk el, munkavállalóink száma meghaladja a 150 főt.

    Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!

    Éljük meg együtt a sikereket!

Feladatok:

  • Gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése
  • Ajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
  • Maximális szintű ügyfél-elégedettség biztosítása
  • Az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása
  • A cégvezető felé beszámolók, riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló MS Office ismeret
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély

Személyes kompetenciák:

  • Megbízhatóság
  • Pro aktivitás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Hiteles, határozott fellépés
  • Kiváló kezdeményező, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfél orientált gondolkodás
  • Csapatban való együttműködés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás, alapbér + jutalék
  • Szakmai képzés, fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Cafeteria csomag
  • Mobil telefon
  • Céges autó

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs, Budapest

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el nekünk. Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Gablini Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépjármű értékesítő
  • Rövid pozíció név: Gépjármű értékesítő
  • Hirdető cég: Gablini Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Pest megye
  • Feladatok: Gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése Ajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete Maximális szintű ügyfél-elégedettség biztosítása Az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása A cégvezető felé beszámolók, riportok készítése
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség Kiváló MS Office ismeret B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11