AUTO PALACE BUDA KFT.

Bővülő csapatunkba

Gépjármű értékesítő

munkatársat keresünk.

Az Auto Palace Buda Kft. egy holland tulajdonú vállalatcsoport egyik kiemelkedő tagja. Cégcsoportunk jelenleg 2 telephelyen, több márkakereskedésben és márkaszervizben közel 120 főt foglalkoztat.

Csapatunkat egy megbízható és proaktív munkatárssal szeretnénk bővíteni, aki szívesen dolgozna Hyundai márkával.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új Hyundai típusú személygépjárművek értékesítése,
  • Új értékesítési lehetőségek keresése,
  • Gépjármű finanszírozási és biztosítási ügyintézése,
  • Szerződéskötés és egyéb adminisztratív teendők precíz ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • 1-3 év értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook),
  • “B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Új autó értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Hyundai márkák ismerete,
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, dolgozói kedvezmények
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely, folyamatosan fejlődő cégcsoport,
  • Kulturált, modern munkakörnyezet,
  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony,
  • Folyamatos magas szintű szakmai fejlődés lehetősége,
  • Gyümölcsnap, kávé, csapatépítők.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1112 Budapest, Budaörsi út 227.

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet, ne habozz! Jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal és bérigényed megjelölésével még ma!