Az Auto-Fort Kft. az ország egyik legnagyobb Ford márkakereskedése és márkaszervizeként működik több mint 25 éve, mely Peugeot és Suzuki márkával bővült 9 évvel ezelőtt, majd néhány év múlva Citroennel is gazdagodott szerviz képviseleteinek kínálata.  Az Auto-Fort Kft. a CarNet Csoport tagjaként Budapesten 5 telephelyet működtet, 160 fővel.
Jelenleg a Társaság XXI. kerületi FORD márkakereskedésébe keresünk

GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat

FELADATOK

  • Az ügyfél igényeinek leginkább megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése (új autó értékesítés);
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása;
  • Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel;
  • Céges ügyfelek kiszolgálása, kapcsolattartás;
  • Értékesítési dokumentáció elkészítése, kezelése;
  • Kapcsolattartás az importőrrel.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Főállású alkalmazotti jogviszony;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Cégautó használat;
  • Stabil jövőkép, megbízható cégcsoporti háttér;
  • Modern, igényes irodakörnyezet;
  • Családias hangulat.

ELVÁRÁSOK

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat (gépjármű értékesítési tapasztalat, illetve gépjármű műszaki ismeretek kifejezetten előnyt jelentenek!);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Határozott, hiteles fellépés;
  • Ügyfél-centrikus hozzáállás;
  • "Kereskedői véna";
  • „B” kategóriás jogosítvány;

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1215 Budapest, Védgát u. 45.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással.