PRO-PEL Kft.
  • A több mint 25 éves múlttal rendelkező Opel Sajó, Magyarország egyik legmodernebb és legfejlettebb Opel Márkakereskedése és Márkaszervize, bővülő miskolci csapatába keres gépjármű értékesítési munkatársat.

  • Gépjármű értékesítési tanácsadó

    Főbb feladatok, munkák:

      • Az ügyfél igényeinek leginkább megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése
      • Ügyféltárgyalások maximális minőségű lebonyolítása
      • Új és meglévő ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel
      • Ügyfélelégedettség mérése
      • Használt gépjárművek beszámítása
      • Gépjárműátadási dokumentációk kezelése
      • Feladatok és munkafolyamatok adminisztrálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum középfokú végzettség
      • Kimagasló kommunikációs képesség szóban és írásban
      • Nyitottság a technológiai újdonságok elsajátítására
      • Határozott, hiteles fellépés
      • Magas munkabírás és alkalmazkodó képesség
      • B kategóriás jogosítvány megléte, vezetési tapasztalat
      • Ügyfél-centrikus magatartás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Gépjármű értékesítésben szerzett több éves szakmai tapasztalat
      • Értékesítésben szerzett ismeretek, tapasztalatok
      • Felsőfokú végzettség
      • Megfelelő kommunikációs készség

    Amit kínálunk:

      • Stabil munkahely
      • Fiatalos és dinamikus csapat
      • Tanulási lehetőség a legjobb értékesítőktől
      • Vezetői támogatás
      • Szakmai fejlődési lehetőség
      • Versenyképes bérezés
      • Több szintű jutalékrendszer
      • Magas bónusz kifizetések

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedő, Eladó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    3527 Miskolc, József Attila utca 82.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!