VAGÉP zRt.

Gépjármű Alkatrész Raktáros

A VAGÉP Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt.-ről:
A Vagép 1953-ban alakult, Vasszerkezeti és Gépipari Vállalatként.
A vállalat 1992-től részvénytársasági formában működik. Fő tevékenységei 1996-tól a Ford személy-, haszongépjárművek értékesítése és teljes körű szervizelése, hozzá kapcsolódó alkatrész értékesítés, karosszéria javítás, kárügyintézés. A Ford modellcsalád értékesítése és teljes körű szervizszolgáltatása Nyíregyházán, Miskolcon, Debrecenben történik.
1992-től az elsők között kezdte meg a vállalat a Magyar Suzuki Részvénytársasággal kötött megállapodás alapján a Suzuki modelljeinek hazai forgalmazását. A „Lehetőség Autó” program keretében a Magyar Suzuki Zrt. partnereként az Északkelet-Magyarországi régióban biztosítja már több mint két éve azon ügyfelek számára a gépjármű vásárlás lehetőségét, akik fogyatékkal élnek.
A Suzuki Márkakereskedői megállapodás magában foglalja a hivatalos szervizelés gyári alkatrész értékesítés, és karosszéria javítás tevékenységét is, mely Nyíregyházán a Debreceni út 233/c cím alatti telephelyen folyik.
Gépjármű üzletághoz kapcsolódó további szolgáltatásaink közé tartozik a finanszírozás, biztosítás kötés, alapgarancián túli garanciális csomagok értékesítése. Haszongépjármű Specialista szolgáltatással állunk ügyfeleink rendelkezésére minden telephelyünkön, és az egyedi modelleket is kínáló Ford Store értékesítési ponttal Debreceni telephelyünkön.
A Nemzeti Közlekedési Hatósággal kötött szerződés alapján kihelyezett műszaki vizsgáztatást végez társaságunk a Nyíregyháza Debreceni út 233/c szám alatti, és Miskolcon a Szirmabesenyő, Miskolci út 10. alatti Ford Márkakereskedésében.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ford és Suzuki Márkaszervizünk részére  alkatrész raktári feladatok ellátása
  • Alkatrészek beérkeztetése, továbbítása
  • Alkatrész kiszolgálás szerviz dolgozóknak
  • Alkatrész kis-, és nagykereskedelem
  • Esetenként alkatrész kiszállítás
  • Alkatrész beszerzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Autós szakirányú műszaki középfokú végzettség (alapkritérium)
  • Ügyfél kiszolgálásban, kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, feladatirányultság, együttműködési és szervezési készség, megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség,
  • MS Office, szerviz adatbázis ismerete,
  • Kulturált megjelenés, jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

A feladatokban megfogalmazott, egy munkaadónál eltöltött legalább 3 éves szakmai tapasztalat.
Szívesen fogadjuk autós szakirányú végzettségű pályakezdő fiatalok jelentkezését is.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • cafetéria elem biztosítása
  • bejárás támogatása
  • Kiválóan felszerelt szerviz és alkatrészraktár
  • Szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • Csapatszellemben dolgozó munkatársak
  • Csapatépítő programok
  • Stabil munkahely és munkáltatói háttér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

200.000 - 225.000 Ft

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

4405 Nyíregyháza, Debreceni út 233.

Amennyiben a fennti állásajánlatunk elnyerte tetszését, kérjük küldje el a fényképes önéletrajzát!
Postai úton is fogadjuk jelentkezését az alábbi címen:  Vagép Zrt. 4400 Nyíregyháza, Debreceni út 233/C. Szalánczi Zsolt részére.