Dr. Lenkei Egészségkultúra

Gépíró Adminisztrátor

munkatársat keres

    A Dr. Lenkei Egészségkultúra egyedülálló tevékenységgel foglalkozik.
    Speciális tanácsadást, létfontosságú ismeretek átadását, és különleges, saját fejlesztésű vitaminkészítményeket használunk arra, hogy sokkal magasabb szintre emeljük a hozzánk forduló érdeklődők életminőségét.
    Minket a kiváló eredmények érdekelnek, ezekért dolgozunk, ezekre vagyunk igazán büszkék.
    A szerződtetett Gépíró Adminisztrátor munkatárs – még mielőtt felvenné a munkaköre feladatait – alapos képzésben részesül, amelynek során megismeri a Dr. Lenkei Egészségkultúra működésének alapjait.

Főbb feladatok:

    Napi szintű gépírói feladatok ellátása.

    Vásárlóink által leírt kedvező tapasztalatok rendszerezése és kezelése.

    Videók és egyéb hanganyagok gépelése hallás után.

Olyan munkatársat keresünk, aki:

  • Tud 10 ujjal vakon gépelni.
  • Szereti, ha stabil, változatlan feladatai vannak, amelyeket hosszú távon is töretlen szorgalommal tud végezni.
  • Képes kitartóan, nagyon megbízhatóan, ráadásul meglehetős önállósággal végezni a munkáját.
  • Büszke arra, ha hibátlanul végzi a munkáját.
  • Képes a megtanult standard módszereket alkalmazni a munkájában, anélkül, hogy eltérne az előírt alapvető iránytól.
  • Akinek fontos a jó munkahelyi légkör.
  • Akinek fontos, hogy megbecsüljék a munkáját.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben számodra ez olyan munkakörnek tűnik, amelyben sikeres lennél, és amennyiben szeretnél megfelelni a Veled szemben támasztott magas elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet.
Ez egy nem mindennapi lehetőség, élj vele, amíg nem késő! Jelentkezz most!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.