Legyen részese sikerünknek!
Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft. Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca. Cégünk 1996 óta aktív a hazai piacon. Jelenleg közel 4.000 munkatársunk 217 boltban gondoskodik róla, hogy vásárlóink jó ár-érték arányú termékekkel fedezhessék napi élelmiszer-szükségletüket. Munkáltatóként jellemez minket a biztos háttér, az erős csapatszellem és a dinamikus környezet.

Önt keressük

GÉPI TAKARÍTÓ

pozícióba.

Feladatok:

  • A heti feladatkiírás alapján az egész raktár területén takarítógéppel történő takarítás
  • Igény szerint a kiíráson kívüli egyéb kézi takarítási feladatok ellátása
  • A keletkezett hulladékokat összegyűjtése
  • Raktárrészeket, társosztályok kiszolgálása
  • Rendeltetésszerűen használja a munkagépeket, megóvja épségüket, megfelelően dokumentálja használatát és rendszeresen takarítja
  • Betartja a HACCP előírásokat a raktár területén

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Hétvégi munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kimagasló induló jövedelem
  • Havi nettó 8.000,- Ft cafeteria készpénzben
  • Próbaidő lejárta után 8.500,- Ft értékben SZÉP-kártya
  • Munkábajárás támogatása
  • Kedvezményes étkezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál
  • Ingyenes dolgozói buszjárat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veszprém

Legyen tagja a csapatunknak:

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.