• A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

    A Semilab Félvezető Fizikai Laboratórium Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

  • Gépi forgácsoló

    Feladatok:

    • Vázalkatrészek és gépépítő elemek gyártása rajz szerint
    • Egyetemes szerszámmaró gép kezelése (FN20, Strigon, TOS MN80)
    • Az elkészült alkatrészek minőségének ellenőrzése

    Elvárások:

    • Gépi forgácsoló (marós és, vagy esztergályos) képesítés
    • Több éves forgácsolásban szerzett gyakorlat
    • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

    Előnyt jelent:

    • Egyéb fém megmunkálási tapasztalat
    • Tapasztalat egyedi és kis sorozatszámú alkatrészek gyártásában
    • Kétműszakos munkarend vállalása

    Amit kínálunk:

    • Stabil vállalati háttér
    • Szakmai és anyagi megbecsülés (fix alapbér + cafeteria juttatás)
    • Kiváló munkakörülmények

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Esztergályos, Marós
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Prielle Kornélia utca 2.

    Magyar nyelvű önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével várjuk.