Gépi és külterületi takarító

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkaterület gépi és kézi takarítása (és tisztántartása) a csoportvezető aznapi szóbeli utasítása alapján
  • A gyártási és egyéb területekről a hulladék szelektív összegyűjtése, tárolóba hordása és tömörítése
  • Külső területek: járdák, parkolók, rámpák és dohányzók takarítása
  • Téli szolgálatban kézi és gépi hó eltakarítás, só szórás, seprés
  • Szükséges gépek – traktorok, fűnyírók, porszívó, vízszívó, szőnyegtisztító gép, - valamint egyéb kézi eszközök és szerszámok rendeltetésszerű használata
  • A gépeken és eszközökön szükséges napi karbantartási/tisztítási feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8. általános iskolai végzettség
  • Betanított gépi-takarítói ismeretek
  • Udvarias kommunikáció
  • Egyműszakos munkarend (6:00-14:00)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Számítható, tervezhető munkarendet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

3397 Maklár, Havasi László utca 2.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.