A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén.

Munkaadóként elsődleges a biztonság, különösen munkavállalóink szempontjából. Kiemelt figyelemmel a gyártásban dolgozókra, akik ötleteinket valósítják meg. Biztos, hosszú távú fejlődést nyújtó munkahelyet kínálunk, kiemelkedően korszerű, tiszta és biztonságos környezetben. Nálunk kellemes a munkahelyi légkör, tisztelet, csapatszellem és vonzó fejlődési lehetőség vár Rád!

Üdvözlünk a Festo magyarországi gyártócsapatában!

Gépi betanított munka

    Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén.
    Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Megmunkáló gépek betanított szintű működtetése
  • Előírt alkatrész ellenőrzések elvégzése
  • Karbantartási feladatok elvégzése utasítás szerint

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Előírások pontos betartása
  • Kézügyesség
  • Teljesítményorientált és precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés, új kihívások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés egy high-tech szektorban működő cégnél
  • Színvonalas, modern környezet
  • Stabil jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Csillaghegyi út 37.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a "jelentkezem" gombra kattintva.