Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
FEMTONICS KFT.

Innováció nagydíjas, több nemzetközi szabadalommal bíró, kutatás és fejlesztés területén működő, dinamikusan fejlődő, budapesti cég GÉPÉSZMÉRNÖK munkatársat keres.

Gépésztervező mérnök

Főbb feladatok, munkák:

    Opto- ill. finommechanikai alkatrészek, berendezések tervezése

    Meglévő konstrukciók optimalizálása

    Gyártási, szerelési problémák megoldása

    Egyedi berendezések összeszerelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Finommechanika-optika, vagy mechatronika, esetleg géptervezés szakirányon szerzett gépészmérnöki diploma

    3-5 év fejlesztőmérnöki gyakorlat

    3D tervezésben szerzett gyakorlat

    Nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés

    Jó problémamegoldó készség

    Megbízhatóság, precizitás, talpraesettség

    Kéziszerszámok ismerete és használata

    Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

    Az ideális jelölt képes egy adott problémát több szempontból megvizsgálni, a megoldást minden részletre kiterjedően kidolgozni, majd azt saját maga megvalósítani

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Optikai ismeretek

    Solidworks magas szintű ismerete

    Gyártástechnológiai tapasztalat

    Optikai tervezőprogramok (pl. Zemax) ismerete

    SolidCam ismerete

    CNC programozói ismeret

Amit kínálunk:

    Versenyképes fizetés

    Csúcstechnológiát képviselő, szakmai kihívást jelentő fejlesztési feladatok

    Fiatal, dinamikus munkatársak

    Igényes munkakörnyezet

    Angol nyelvtanulási lehetőség

    Csoportos és önálló munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1094, BUDAPEST TŰZOLTÓ utca 59..

Jelentkezni önéletrajz és motivációs levél elküldésével lehetséges.

Egyéb juttatások: cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: FEMTONICS KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépésztervező mérnök
  • Rövid pozíció név: Gépésztervező mérnök
  • Hirdető cég: FEMTONICS KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Opto- ill. finommechanikai alkatrészek, berendezések tervezése Meglévő konstrukciók optimalizálása Gyártási, szerelési problémák megoldása Egyedi berendezések összeszerelése
  • Elvárások: Finommechanika-optika, vagy mechatronika, esetleg géptervezés szakirányon szerzett gépészmérnöki diploma 3-5 év fejlesztőmérnöki gyakorlat 3D tervezésben szerzett gyakorlat Nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés Jó problémamegoldó készség Megbízhatóság, precizitás, talpraesettség Kéziszerszámok ismerete és használata Kommunikációs szintű angol nyelvtudás Az ideális jelölt képes egy adott problémát több szempontból megvizsgálni, a megoldást minden részletre kiterjedően kidolgozni, majd azt saját maga megvalósítani
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: cafeteria szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1