VFP Systems Kft.

Robotikával- aluprofilos rendszerekkel - automatizálással - szerelő munkahelyek- szállítópályák tervezésével és gyártásával foglalkozó Partnerünk keres tervezői csapatába gyakorlattal rendelkező új kollégát az alábbi munkakörbe:

Gépészmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyedi gyártású acél és alumínium szerkezetek, szállítópályák tervezése, fejlesztése.
  • Részletes gyártási dokumentáció elkészítése vevői és /vagy saját tervek alapján.
  • Árajánlat készítésben való részvétel.
  • Műszaki egyeztetés a vevőkkel és az értékesítőkkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • SolidWorks-ben szerzett tapasztalat.(Alkatrészek, összeállítások és rajzok készítése)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Eredmény orientált munkavégzés, csapatmunka;
  • B kategóriás vezetői engedély.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szerkezet és géptervezésben szerzett tapasztalat.
  • A SolidWorks magas szintű ismerete.
  • Angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Stabil és dinamikusan fejlődő cég hátterét egy vonzó ágazatban;
  • Fejlődési lehetőséget biztosító munkakör;
  • Versenyképes bérezési rendszer.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Herend

Ha szeretne egy jó csapathoz tartozni, és szaktudásával, képességeivel hozzájárulni egy növekedésben levő cég piaci pozíciójának további erősítéséhez, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a részünkre a Jelentkezem gombra kattintva.