Sun System Kft.
Bővülő csapatunkba

Gépészmérnök

munkatársat keresünk.
Amennyiben szeretnél egy fiatalos és lendületes csapat tagja lenni, akkor itt a tökéletes lehetőség!

Téged keresünk, amennyiben:

  • eredményorientált személyiség
  • a munkádra és magadra is igényes
  • magabiztos, vidám, pozitív világlátású
  • kreatív személyiség vagy

Főbb feladatok, munkák:

  • elektromos berendezések műszaki és gépészeti terveinek elkészítése
  • elektromos berendezések gyártási folyamatainak koordinálása
  • műszaki ellenőrzés, kivitelezés alatti projektmenedzsment feladatok ellátása
  • kivitelezési folyamatok támogatása és előkészítése
  • projektek koordinálása, dokumentációk ellenőrzésé
  • műszaki követelmények ellenőrzésé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Fejlesztésben, tervezésben szerzett tapasztalat
  • határidők pontos betartása
  • jó kommunikációs, szervező- és problémamegoldó képesség,
  • megbízható, agilis, motivált, nyílt személyiség,
  • hatékony, precíz munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gép gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövetelem
  • hosszútávú munkalehetőség egy megbízható biztos magyar vállalkozásnál,
  • fiatalos és lendületes csapat,
  • jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2225 Üllő

Amennyiben felkeltettük a figyelmedet, kérlek, küldd el nekünk az önéletrajzodat