Hyundai TCH Kft. (HYUNDAI TECHNOLOGIES CENTER HUNGARY KFT.)

A Dél-Koreai Hyundai Villamosgépgyárának
a Magyarországi Tervező / Fejlesztő Irodájaként működünk

Terület: Villamos Forgógépek (motorok és generátorok)

Motivált

gépészmérnököket

keresünk nagy villamos forgógépek tervezésére

Feladatok:

  • CAD tervezés 3D-s szoftverrel: modell és dokumentáció készítés
  • Területspecifikus számítások: tengely és egyéb forgó alkatrészek méretezése, Csapágyméretezés, rotordinamikai számítások
  • Különböző, a villamos forgógépek világában fellelhető új irányzatok keresése, az ezzel kapcsolatos kutatótevékenység végzése
  • Anyavállalat részére fejlesztési projektek támogatása, idővel vezetése
  • Meglévő konstrukciók átdolgozása, költséghatékonnyá tétele

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (MsC)
  • 3D-s szoftver használata (NX)
  • Autocad típusú 2D szoftver ismerete
  • Műszakilag kreatív alkat, széles látókörű gépész „véna”
  • A sablonos megoldásoktól való eltérés képessége
  • Rugalmasság és felelősségérzet
  • Folyamatos tanulásra való hajlandóság
  • Közösségi munkára alkalmas, ugyanakkor monotonitást tűrő személyiség
  • Beszélt és írott angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Végeselemes szoftver felhasználói szintű ismerete (Ansys, Fluent)
  • Áramlástani és hőtani ismeretek
  • Valamely korszerű programozói nyelv ismerete (C vagy Python)

Amit ajánlani tudunk:

  • Korszerű és nyugodt munkakörülmények, zöldövezeti újépítésű irodáházban
  • Szakmai fejlődés támogatása (szoftverek oktatása, ipari vásárlátogatások, szakmai előadások)
  • Megfelelőség esetén kiemelt bérezés
  • Béren kívüli juttatások: étkezési támogatás SZÉP kártyán
  • Néhány évenként 1-2 hetes távolkeleti kiküldetés (projektfüggő)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1145 Budapest, Bácskai utca 29.

Havi nettó fizetési keret:

400 000 HUF

Angol nyelvű Pályázatokat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával kérjük.