ABB Installációs Készülékek Kft.
  • Svájci tulajdonú cégcsoport kecskeméti gyáregységének fő profilja a fröccsöntéssel készülő kábelkötözők gyártása, valamint ipari lámpatestek, nyomtatott áramkörök összeszerelése.

  • Csatlakozz hozzánk

    Gépészmérnök (gyártómérnök)

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Gyártási dokumentáció napra készen tartása,
      • Vevői specifikáció értelmezése,
      • Mérnöki változtatások követése, dokumentálása,
      • Gyártóeszközök (sablonok) tervezése,
      • Gyártás folyamatképességének fenntartása és folyamatos fejlesztése,
      • Gyártási adatok elemzése, majd javító intézkedések bevezetése,
      • Gyártó berendezések állandó/folyamatos elérhetőségének biztosítása,
      • Termelési területen előforduló selejtköltségek minimalizálása,
      • Részvétel Lean és 6 Sigma projektekben.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Főiskolai vagy egyetemi végzettség gépész, esetleg mechatronika szakon,
      • Gyártóüzemben szerzett min 2 év tapasztalat,
      • Creo / AutoCad tervezőprogram felhasználói szintü ismerete,
      • Angol nyelv aktív használata szóban és írásban.

    Amit kínálunk:

      • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
      • Szakmai tudással és tapasztalattal arányban lévő fizetés,
      • Fejlődési lehetőség.

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    6000 Kecskemét

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A "Jelentkezem" gombra kattinta küldd el önéletrajzod a megadott email címre.