Gépészmérnök gyakornok (WHC02748) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Kecskemét

Szerezz partnerünknél tapasztalatot amit kamatoztatni tudsz a jövőben !

Feladatok:

    •  A gyártási sajátosságok figyelembe vételével a gyártás műszaki, műveleti, idő-, és anyagnormáinak felülvizsgálata, mérése, optimalizálása (normázás, beállási és ciklusidők mérése, meghatározása)
    • Meglévő technológiák optimalizálása.

    •  Mérnök hallgatóként, vagy friss diplomásként szeretnél tapasztalatot szerezni a gyártásban egy projekt feladat erejéig;
    •  Jó megfigyelő, és elemző készséggel rendelkezel;
    •  Precíz vagy, terhelhető, és a gyakorlatias;
    •  Az MS Office-t felhasználói szinten ismered;
    •  Kritikusan tudod szemlélni a meglévő gyártási folyamatot, és új ötletekkel támogatni a javító intézkedéseket.

Egyéb információ

Gépészmérnöknek tanulsz és még nincs tapasztalatod? Jelentkezz MOST !

Amit kínálunk

    •  Vállalatunknál nemzetközi környezetben, világszínvonalú technológiát ismerehetsz meg;
    •  Egy gyakorlott mérnök csapattól, és tapasztalt gyártó kollégáktól tanulhatsz
    •  Részt vehetsz egy folyamatfejlesztési projektben;
    • A gyakornoki pozíciónak megfelelő fizetést;

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Kecskemét