Gépészmérnök gyakornok

Bruttó 1 550 Ft/óra

Humánia HRS Group Zrt.

Budapest X. és XVI. kerület

Villamosmérnöknek vagy gépészmérnöknek tanulsz? Szeretnéd a gyakorlatban is kamatoztatni tudásod? Ha ezen felül még proaktívnak és szorgalmasnak is tartod magad, akkor várjuk jelentkezésedet az alábbi gépészmérnök gyakornoki pozíciónkra

Magyarország vezető gyógyszeripari nagyvállalatához

pozícióba diák munkatársat keresünk

FŐBB FELADATOK

  • Maximo karbantartási hibabejelentő rendszer kezelése.
  • Műszaki anyagrendelések támogatása.
  • Gépészeti berendezések felmérése, adatbázis naprakészen tartása.
  • AutoCad rajzok aktualizálása.
  • DiRe digitális jegyzőkönyvezési rendszer bevezetésében való aktív részvétel.
  • Papír alapú rajzok digitalizálása.
  • Vegyipari eszköz és cikk ismeret elsajátítása (irodában és terepen), specifikációs adatok (törzsadatok) rögzítése excelben gépkönyv/műszaki adatlap beazonosítása alapján.
  • Karbantartó üzem adminisztrációs támogatása, dokumentációk digitalizálása, feltöltés Filenet dokumentumtárba.

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Aktív vagy passzív (25 év alatt) NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel.
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz gépészmérnök vagy villamosmérnök szakon.
  • Ráérsz heti 20-30 órában dolgozni és legalább 1 évig tudsz maradni.
  • Szereted és magabiztosan használod az MS Office programokat (Word, Excelt, PowerPoint) és az AutoCad szoftvert.
  • Precíz és megbízható vagy.

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:

  • Adatbázis ismeret
  • Anyagismeret (vegyipari eszközök, cikkek)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • SAP, Maximo programok ismerete
  • Angol nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetésért, bruttó 1550 Ft/ óra dolgozhatsz (25 év alatt ez a nettó összeg is)
  • Lehetőséged van betekinteni a komplex, gyógyszeripari folyamatokba
  • Gyakornokként különböző képzéseken, szakmai tréningeken, csapatépítőkön vehetsz részt
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz csopaki vagy zamárdi balatoni üdülőnkben
  • Fogorvosi, bőrgyógyászati és nőgyógyászati rendelés van a saját telephelyünkön
  • Tanulmányaid mellett értékes gyakorlati tudásra tehetsz szert

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

A jelentkezem gombra kattintva, küldd el nekünk önéletrajzodat és hamarosan felkeresünk a részletekkel kapcsolatban.