KÉKACÉL BETONACÉL ELŐREGYÁRTÓ KFT.
Fiatal agilis, akár pályakezdő

gépészmérnököt, gépésztechnikust

    keresünk Budapest Csepeli betonacél-előregyártó Ipar 4.0 mintagyárunkban.

    20-25 fős dolgozó létszám irányítása
    (gyártási területre)

Technikusként a következő feladataid lesznek:

  • A gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Gépbeállító feladatok ellátása, a gépek hibáinak elhárítása
  • Elektronikai, mechanikai és automatizálási ismereteid napi szintű gyakorlati alkalmazása
  • Termelésirányítás, Napi heti munkák megtervezése PLC gépekre szoftver segítségével.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Mindened a pörgés, nem szeretsz unatkozni
  • Precíz vagy
  • Fontos számodra a minőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előnyt jelenthet, ha dolgoztál már megmunkáló üzembe, de nem feltétel!

Amit kínálunk:

  • A havi minimum bruttó bér 550 000 Ft (+ dolgozói létszám összefogása által termelés növekedés utáni bónusz)
  • Biztos munkahely, cégünk 8 éve piacvezető
  • Robotizált, automatizált, PLC-vezérelt gépek.
  • Képzési lehetőség (elektronikai technikus)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Gyártás technikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1211 Csőhegesztő utca 4-22..

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.