Légy részese az agykutatási felfedezések sikereinek, fejleszd velünk a világ leggyorsabb 3D lézerpásztázó mikroszkópját!

Várunk fejlesztő csapatunkba

GÉPÉSZMÉRNÖK

pozícióba!
www.femtonics.eu

    Pár szóban rólunk:

    Termékeink az idegtudományi kutatások terén csúcstechnológiát képviselnek, fejlesztéseink a life science nagy jövő előtt álló területén zajlanak. Célunk a forradalmi technológia humán gyógyászatban való alkalmazása úgy a rákkutatásban, mint a vakság vagy az epilepszia kezelésében.

Gépész fejlesztőmérnök csapatunk végzi:

  • az opto- illetve finommechanikai alkatrészek, berendezések tervezését,
  • a meglévő konstrukciók optimalizálását,
  • gyártási, szerelési problémák megoldását,
  • az egyedi berendezések összeszerelését.

A fenti feladatokra Téged keresünk, ha:

  • Finommechanika-optika, vagy mechatronika, esetleg géptervezés szakirányon szerzett gépészmérnöki diplomával rendelkezel (befejezett egyetemi tanulmányok)
  • 3-5 év fejlesztőmérnöki gyakorlattal bírsz
  • 3D tervezésben is szereztél már gyakorlatot
  • Nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés, valamint megbízhatóság, precizitás, talpraesettség jellemez
  • Jó a problémamegoldó készséged
  • Ismered és tudod használni a kéziszerszámokat és jó a kézügyességed

Előnyt jelentenek:

  • Optikai ismeretek
  • Solidworks magas szintű ismerete
  • Gyártástechnológiai tapasztalat
  • Vezetői készség és tapasztalat
  • Projekt-menedzsmenti ismeretek
  • Optikai tervezőprogramok (pl. Zemax) ismerete
  • SolidCam ismerete
  • CNC programozói ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Miért válassz minket?

  • Valódi kihívást jelentő fejlesztési feladatokkal foglalkozhatsz a mindennapokban
  • A rátermett és kitartó kollégák akár menedzsment irányban is előreléphetnek
  • Barátságos és egyben igényes munkakörnyezetben dolgozunk
  • Biztosítunk angol nyelvtanulási lehetőséget
  • Lehetőség van csoportos és önálló munkavégzésre egyaránt

Egyéb információ az állásról:

    Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű
    Munkaidő: Teljes munkaidőben

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Ha mindez felkeltette az érdeklődésed, nincs más hátra, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a ’Jelentkezem’ gombra kattintva, majd dőlj hátra és várd a hívásunkat!