Szellőző Művek Kft. (SZELLÖZÖ MÜVEK KFT)
  • Egyedi LÉGTECHNIKAI gépgyártással foglalkozó, hazai tulajdonban álló

    Budapesti kisvállalat

  • Munkatársat keresünk

    GÉPÉSZMÉRNÖK, ÉPÜLETGÉPÉSZ

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Cégünk műszaki termékeinek/berendezéseinek értékesítése ipari felhasználók részére
      • Új partnerek felkutatása, meglévő partnerkapcsolatok ápolása
      • Export piaci lehetőségek feltérképezése, értékesítési stratégia kialakítása
      • Vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás
      • Helyszíni felmérés, árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése, szerződéskötés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú műszaki végzettség ( gépészmérnök, épületgépész)
      • Műszaki értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
      • Kereskedelmi és értékesítői beállítottság, önállóság, motiváltság
      • Tárgyalóképes műszaki angol és/vagy német nyelvtudás
      • Jó szervezői és határozott magabiztos kommunikációs készség
      • Kiváló kapcsolatteremtő készség, vevőorientáltság, rugalmasság
      • Számítógépes tervezőprogramok ismerete(AutoCAD, Inventor)
      • Jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Egyedi gépgyártásban szerzett gyártástechnológiai tapasztalat
      • Gazdasági és/vagy jogi ismeretek, képzettség
      • Releváns kapcsolatrendszer

    Amit kínálunk:

      • Alkalmazotti munkaviszony
      • Stabil háttér, kitűnő munkahelyi légkör, rugalmas munkaidő
      • Változatos, felelősség teljes munka
      • Versenyképes fizetés (alapbér + teljesítményarányos prémium rendszer)

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Épületgépész
    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1116 Budapest, Építész utca 8.

    Havi nettó fizetési keret:

    350 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

    A ’Jelentkezem’ gombra kattintással kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!