Bunge Zrt.
  • Cégünk a világ egyik legnagyobb olajosmag-feldolgozó vállalata, amely Európa mellett aktív az USA-ban, Kanadában, Dél-Amerikában és Ázsiában is. Magyarországi tevékenységünk kiterjed a termények vásárlására, értékesítésére, szállítására és feldolgozására, illetve palackozott étolaj gyártására, forgalmazására. Vezetői hazai márkáink a Floriol és a Vénusz. Keresünk

  • Gépészmérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • Gőz-, ipari víz-, ivóvíz termelés és szennyvíz tisztítási technológiák zavartalan üzemeltetésének biztosítása
      • Energia üzem szakmai irányítása, ellenőrzése
      • Napi-, heti-, havi termelési- és karbantartási tervek koordinálása, elektronikus jelentések készítése
      • Műszaki dokumentációk kezelése
      • Részvétel technológiai- , környezetvédelmi- és biztonsági fejlesztésekkel kapcsolatos projectekben

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • gépészmérnök vagy energetikai mérnök végzettséggel rendelkezik
      • több éves ipari tapasztalata van termelő üzemben
      • az angol nyelvet képes használni a mindennapi munkájában
      • jó a probléma megoldó képessége
      • határozott, önálló munkavégzésre képes

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • több éves vezetői tapasztalat
      • Energetikai ismeretek és végzettségek
      • Windows Office, AutoCad és SAP programok felhasználó szintű ismerete

    Amit kínálunk:

      • stabil, hosszútávra szóló foglalkoztatás
      • sokrétű feladatok
      • fejlődési lehetőség
      • versenyképes bérezés
      • széles körű béren kívüli juttatás

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    5435 Martfű, Szolnoki út 201.

    életrajz, motivációs levél